آموزش تصویری گام به گام نصب و راه اندازی ارتباط کلود با شبکه نظیر به نظیر(بخش دوم سمینار)

مطالب دیگر:
📃مقالات مدیریت مالی ، سود، مجموعه ششم📃مقالات مدیریت مالی ، سود - مجموعه هفتم📃مجموعه هشتم مقالات مدیریت مالی ، سود📃مجموعه نهم مقالات مدیریت مالی ، سود📃مجموعه دهم مقالات مدیریت مالی -سود📃مجموعه چهاردهم مقالات مدیریت مالی ، سود📃مجموعه پانزدهم مقالات مدیریت مالی ، سود📃آنالیز سیکل رمجت📃گزارش کار آموزی در تراشکاری📃پروژه تبرید و سردخانه📃پروژه تبرید و سردخانه در سبزوار📃پاورپوینت طرح توجیهی تولید دستمال مرطوب📃فایل ورد Word پروژه مدلسازی و شبیه سازی سوئیچ MPLS و بررسی مقایسه ای نرم افزارهای موجود📃دانلودفایل ورد Word پروژه تولید پراکنده و انتخاب بهینه محل نصب آن📃پرسشنامه مهارتهای زندگی📃نمونه سوالات اختصاصی آزمون استخدامی 1395 خوشه شغلی کارشناس شبکه و سخت افزار📃پروپوزال بررسی مشکلات روانی اجتماعی نوجوانان به سرپرستی بهزیستی درمقایسه نوجوانان تحت سرپرستی خانواده📃نمونه سوالات تخصصی آزمون استخدامی کمک بهیاری و کمک پرستاری سال 1395📃تحقیق فوق العاده کامل معماری نرم افزار📃تحقیق آشنایی با دستگاه اسپکتروفتومتری
آموزش تصویری گام به گام نصب و راه اندازی ارتباط کلود با شبکه نظیر به نظیر(بخش دوم سمینار)|41007733|pui
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان آموزش تصویری گام به گام نصب و راه اندازی ارتباط کلود با شبکه نظیر به نظیر(بخش دوم سمینار) آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

6-2. ارتباط شبکه نظیر به نظیر با ابر
با توجه به اینکه ارتباط با ابر در ایران، بدلیل سرعت کم و حجم ارسال و دریافت اطلاعات بالا مشکل است. ما را براین وا داشت که ابر را با شبکه نظیر به نظیر تلفیق کنیم و یکی از کامپیوترهای اصلی که سرعت اینترنت بیشتری را دارد دروازه کامپیوترهای نظیر به نظیر قرار می‌دهیم. برای اینکه از ورود تمامی‌کاربران به ابر و از ارسال و دریافت اطلاعات جلوگیری کنیم، پوشه گوگل درایو را به اشتراک گذاشته تا از ارسال تکرای و افت سرعت کاسته شود، تا هم‌زمان همه بتوانند از امکانات ابر استفاده مفید و با سرعت بالایی داشته باشند. برای به اشتراک گذاشتن گوگل درایو خود مراحل زیر را بصورت تصویر شماره گذاری شده نمایش می‌دهیم.شکل 6-1 نمایش به اشتراک گذاشتن گوگل درایو

در شکل 6-1 علامت گوگل درایو را با شماره 2 نمایش داده، که موقع ارسال و دریافت اطلاعات به‌صورت چرخشی نمایش می‌دهد، که در نمایانگر فعال بودن آن است. اگه می‌خواهید کاربران بتوانند روی داده‌ها تغییراتی انجام بدهند بر روی شماره 8 سطح دسترسی کلیک کرده و گزینه‌های شماره 9 را انتخاب کنید، و سپس OK را برای اتمام کار بزنید.
فایل‌ها یا فیلم‌هایی که دانلود می‌کنید را در مسیر گوگل درایو قرار دهید، تا گره‌های دیگر بتواند به آن دسترسی داشته باشند. در جریان‌سازی زنده ما فایل فیلم را موقع نگاه کردن به آن، باید اول بارگزاری کنیم در مسیری که پیش فرض آن را در گوگل درایو تغییر دادیم، و مدیا پلیرهای جدید این امکانات را دارند که فایلی ناقص دانلود شده را نمایش دهد، و با نگاه کردن به فیلم در حال پخش فقط چند لحظه با تاخیر نمایش می‌دهد که آن را ما حس نمی‌کنیم. و این روش ما مثل عمل بافر می‌باشد. یعنی اطلاعات را در جایه مناسبی می‌ریزیم و از آنجا به کاربران شبکه نظیر به نظیر می‌دهیم.