مطالعه با استفاده از روش مونت کارلو برای پیکربندی بهینه یک شبکه توزیع از لحاظ سنجش تلفات قدرت

مطالب دیگر:
📗پيشنهاد روشي براي بودجه‌ريزي عملياتي📗تاثیر بحران مالی در سطح دنیا📗تاثیر تورم در بورس📗تاثیر سهمیه بندی بنزین بر سیاست های پولی و مالی و تورم📗تأثیر مالیات بر ارزش افزوده و نقش آن بر در آمدهای کشور📗تاثیربحران مالی دنیا بر اقتصاد ایران📗تأثیربودجه سالانه دولت بر ارزش افزوده و اشتغال بالقوه فعالیت های اقتصادی📗تأثير تجارت خارجي و سرمايه انساني بر بهره وري عوامل توليد و رشد اقتصادي در كشورهاي عضو سازمان📗تاثير تحريم‏هاى اقتصادى امريكا بر امنيت ملى جمهورى اسلامى ايران📗تجارت الكترونيك در بهبود بانك ها📗تجزيه تحليل، پيچيدگيهاي صنعتِ تجارت الكترونيك📗در مورد برنامه و بودجه سازمان کشاورزی📗تحليل ژئوپلتيكي از نقش اقتصادي و سياسي ایران در خاورمیانه📗تحليل عملكرد تغذيهاي خانوارها كاربرد برنامه ريزي خطي📗تحليلي از موقعيت كنوني موسسات بانكي📗تحول حسابداري دولتي ايران📗تشريح مراحل اصولي طراحي کارخانه و ارزيابي مالي پروژه📗تصميم‌گيري گروهي📗تعريف علم اقتصاد📗تعیین ارزش پولی منابع انسانی یا حسابداری منابع انسانی
مطالعه با استفاده از روش مونت کارلو برای پیکربندی بهینه یک شبکه توزیع از لحاظ سنجش تلفات قدرت|41007741|pui
نمونه ی دیگری از مجموعه فایل ها با عنوان مطالعه با استفاده از روش مونت کارلو برای پیکربندی بهینه یک شبکه توزیع از لحاظ سنجش تلفات قدرت آماده دریافت می باشد برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

چکیده

به تازگی، مطالعات بسیاری از سیستم های قدرت با تمرکز بر " جدید و انرژی های تجدید پذیر" به عنوان بخشی از رشد تازه صنعت موتور در دولت کره بعنوان " تازه و انرژی های تجدید پذیر " ترویج شده است که بیشتر آن به خصوص در انرژی باد متمرکز شده است،
سلول های انرژی و سوخت خورشیدی جایگزین سوخت های فسیلی معمولی که بخشی از سوخت است، شده اند. برق تکنولوژی اطلاعات بخش است که اساس شبکه هوشمند . شبکه هوشمندشکل بسیار کارآمدی است ازشبکه برق هوشمند که اجازه می دهد تا تعامل ( دو طرفه ارتباطات ) بین تامین کنندگان و مصرف کنندگان با استفاده از فن آوری اطلاعات درتولید برق ، انتقال، توزیع و مصرف ایجاد شود .
برنامه انرژی جدید و تجدید پذیر شده با هدف توسعه و گسترش از طریق مطالعات فشرده، توسط موسسات دولتی و یا خصوصی ، انرژی های جدید و تجدید پذیر که بر خلاف سیستم های متداول، از طریق ارتباط با انواع مختلف توزیع سیستم های تولید برق عمل شده هدایت می شود.

. تحقیقات قابل توجهی در شبکه های هوشمند انجام شده است. به دنبال آن در ایالات متحده و اروپا انواع پژوهش فعالیت های در شبکه برق هوشمند در برنامه پژوهش IntelliGrid EPRI انجام شده است.

اتحادیه اروپا (EU) ، که نشان دهنده سیاست های هوشمند در اروپا ، است تمرکز بر گسترش تولید پراکنده ( نسل غیر متمرکز ) و قدرت تجارت بین کشورهای با بهبود حفاظت از محیط زیست . است بنابراین، در حال حاضر با تاکید بر نیاز به مطالعات در ارزیابی بهره وری اقتصادی از جمله نسل سیستم های توزیع وجود دارد .

در این مقاله، محاسبات بر اساس هزینه های توزیع ظرفیت تولید برق ، از بهترین سود قابل حصول توسط شبیه سازی مونت کارلو ساخته شد. شبیه سازی مونت کارلو که با تکیه بر نمونه برداری های مکرر تصادفی به محاسبه نتایج خودبادرنظ‌رگرفتن هزینه های تولید برق ، بار روزانه و هزینه فروش و تولید به نتیجه سریع تر از محاسبات ریاضی می رسد. علاوه بر این، ما پیشنهاد طراحی بهینه ، که در با در نظر گرفتن تلفات توزیع مرتبط با سیستم های قدرت توزیع که با تمرکز برجنبه سنجش و توزیع برق تولید شده داریم.

کلید واژه ها: شبکه هوشمند . سنجش از توزیع؛ شبکه کوچک . ژنراتور توزیع بهینه

پیکربندی، مونت کارلو

تحقیق کارشناسی ارشد برق

مناسب برای درس توزیع

برای مونت کارلو

بری شبکه های هوشمند